fbpx >

Zubio Nasıl Doğdu?

Markette yıllardır hepimizin bildiği birçok ağız bakım ürünü markası bulunuyor. Buna rağmen temiz içerikli, kimyasal ve boya içermeyen, doğal bitkiler ile zenginleştirilmiş içeriğe sahip

aynı zamanda sürdürülebilir ağız bakım ürünü bulmak oldukça zordur.

Ağız bakımı gibi hayati bir konuda gelenekselleşmiş fakat bir yandan sağlığımızı tehdit eden bu kadar fazla ürün çeşitliliği içerisinde, sizlere sağlıklı bir nefes olmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Doğaya ve insana değer veren üretim vizyonumuzu modern bilim ile buluşturarak, Türkiye’nin ilk yerli, organik sertifikalı ve temiz içerikli ağız bakım ürünlerini geliştirmek amacıyla yola çıktık.

Organik gülüşlerinizin mimarı “ZUBIO” markasını yarattık.

Türkiye’nin ilk organik sertifikalı ağız bakım ürünleri markası ZUBIO ile tanışın!

en iyi diş macunu, organik diş macunu, prebiyotik diş macunu, diş eti bakımı diş macunu

Doğaya ve insana saygı

Tüm Zubio ürünleri Etko-Cosmos Organic sertifikalıdır. Bu sertifika üretici firmanın Cosmos Organic standartlarına uygunluk gösterdiğini kanıtlar. Peki Cosmos Organic standartları neyi garanti eder? Sertifikaya sahip üreticilerin en yüksek sürdürülebilirlik kriterlerine uygun şekilde, hem insan sağlığına hem de biyolojik çeşitliliğe saygılı, çevre dostu üretim uygulamaları ve ürünlere sahip olduklarını garantiler. 

Yaptığımız işin sadece ağız bakım ürünleri geliştirmekten çok daha fazlası olduğuna inanıyor, ürün ve uygulamalarımızın insana, çevreye etkilerinin bilinciyle her gün daha iyisi için çalışıyoruz.  Ürünlerimizde bu logoyu bulundurabildiğimiz için gurur duyuyoruz!

Hayvan Dostu

Ürünlerimiz ve bileşenlerinin hayvanlar üzerinde test edilmediğini ve hiçbir hayvansal içerik bulundurmadığını söylemekle kalmıyor, kanıtlıyoruz! TÜM ürünlerimizin  IFC global sertifikasyon kuruluşu tarafından sertifikalandırıldığını ve vegan standartlarına tamamen uygunluk göstediğini kanıtlayan logoya da ürünlerimizin üzerinde yer vermekten gurur duyuyoruz!

en iyi diş macunu, organik diş macunu, prebiyotik diş macunu, probiyotik diş macunu
en iyi diş macunu, organik diş macunu, prebiyotik diş macunu, probiyotik diş macunu

Sürdürülebilirlik

Ürünlerimizin içeriklerine gösterdiğimiz özeni ambalajlarımızda da gösteriyoruz. Sadece bugünü değil gelecek nesilleri de düşünmenin hepimizin sorumluluğu olduğunun bilinciyle tüm ürünlerimizde geleneksel plastik tüpler yerine geri dönüştürülebilir metal tüpler kullanıyoruz. 

Zubio ürünleri ile tanışın! 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

150 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

X